info@rultedrulman.com
Erenler Mahallesi 1041 Sokak No/1
Erenler/Sakarya
0264 241 3854
DESTEK

HAKKIMIZDA

Rulman ve güç aktarım sistemleri sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni rulman ve güç aktarım teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek bu sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Sakarya’da kurulmuş olan Rulted Rulman, kuruluş öncesinden beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek rulman ve güç aktarım sektörü dünyasında saygın bir yer kazanmayı hedeflemektedir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma olarak, sektörde öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin çoğu bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Rulted ailesi tüm makine ve mühendislik projelerinde modern tedarik teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzemesi ve güler yüzlü olmayı tercih ederek sevkiyatlarını zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

RULTED RULMAN HIRDIVAT SAN TİC LTD ŞTİ

VİZYONUMUZ

Rulted Rulman olarak vizyonumuz, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun, en hızlı ve en mükemmel şekilde karşılayıp sektörde vazgeçilmez bir parça olmayı hedeflemekteyiz.

Tedarikçilerimiz ve üreticilerimiz ile birlikte kusursuz bir biçimde çalışıp değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını anında çözmek ve sorunlarını yok etmek için burada olacağız.

vizyon
misyon

MİSYONUMUZ

Güvenli , yüksek kaliteli ve uygun fiyat politikası ile müşterilerimizin hem maliyetlerini hem sorunlarını çözmek; müşterilerimiz ile anlaştığımız iş programına harfiyen uyarak mağdur etmemek.

Tüm bunları gerçekleştirirken yeniliğe ayak uydurarak hem kendimizi hem de çalışanlarımızın kariyer gelişimine yardımcı olmak. Rulman sektöründe ve yönetim anlayışında öncü , dinamik , yenilenebilir marka olmak için küçük ve
büyük firma ayırmaksızın bütün firmalara aynı kaliteyi ve hassasiyeti göstererek kurumsal yapıyı benimsemektir.